Przełomowe odkrycie w nauce języków obcych!

Przełomowe odkrycie w nauce języków obcych!

Zastanawiasz się, w jaki sposób szybko poprawić swoją znajomość języków obcych? Platforma Poliglotos oferuje dostęp do 3 poziomów dydaktycznych aż 5 języków obcych: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego oraz włoskiego. Sprawdź, jak rozumieć niemal 75% tekstów w języku obcym po 30 dniach nauki.

Platforma Poliglotos oferuje 3 moduły języka.

  • Basic

Zawiera on 1000 najczęściej używanych słów w wybranym języku. Jednak poznanie już połowy z nich pozwala na zrozumienie 67% treści. Przyswojenie 1000 słów to już rozumienie 75% takich samych materiałów.

Rada: przyswojone słówka powtarzaj czytając proste teksty, np. bajki dla dzieci. Z pewnością łatwiej będzie Ci przywołać je z pamięci.

  • Pro

To 1500 słów, które zostały podzielone na aż 22 bloki tematyczne. Obejmują one tematy codziennych konwersacji. Opanowanie 3000 podstawowych słówek umożliwia zrozumienie 85% treści w danym języku.

  • Premium

Jest to moduł najbardziej zaawansowany. Zawiera pogrupowane tematycznie słówka z różnych specjalistycznych dziedzin (np. marketingu). Pozwala on na jeszcze większą sprawność w posługiwaniu się językiem obcym.