Co musisz umieć, aby sprawnie mówić w języku obcym?

Co musisz umieć, aby sprawnie mówić w języku obcym?

Szacuje się, że aż 75% Polaków zna język angielski chociażby na poziomie umożliwiającym podstawową komunikację. A jednak większość z nas zapomina języka w gębie, gdy przychodzi do porozumiewania się w języku obcym. Istnieją co prawda ekspresowe kursy w szkołach nauki języków, jednak powiedzmy sobie szczerze – kogo na to stać? Płacenie tysięcy złotych, by uczyć się w grupie kilkunastu innych osób. To nie może być skuteczna metoda na naukę języka obcego! Czy wiesz, że możesz skutecznie nauczyć się języka obcego w domu? Potrzebujesz do tego jedynie komputera, tabletu lub telefonu oraz nowoczesnej platformy do nauki języków obcych – Poliglotos.

Formuła do nauki języków obcych, która działa!

Metoda Poliglotos opiera się na podstawowej, a więc użytkowej formie języka. Czego potrzebujesz, aby mówić? Oczywiście słówek! System powtórek Poliglotos pozwala Ci nauczyć się w miesiąc nawet do 3000 podstawowych wyrażeń, a Ty bez problemu rozumiesz nawet do 85% czytanych treści. Oznacza to, że wchodząc do sklepu, bez problemu przeprowadzisz konwersacje na podstawowym poziomie. Koniec ze wstydem i zastanawianiem się nad wyborem odpowiedniego czasu. Uwierz mi, gramatyka to strata czasu. Jeśli oczekujesz szybkich wyników, skorzystaj z metody Poliglotos.

Powiedz tak:

  • Szybkiej i efektywnej nauce języka obcego;
  • Metodzie, za którą łatwo się zabrać;
  • Motywacji do nauki;
  • Znajomości języków obcych;
  • Zwiększeniu swojej konkurencyjności na rynku pracy
  • Znajomości języka obcego w 30 dni!

Nauka, gdzie i kiedy chcesz

Jedną z zalet Poliglotos jest to, że z łatwością wdrożysz go w swoje codzienne życie. Dzięki dostępowi do platformy internetowej możesz uczyć się, gdzie i kiedy chcesz. Nikt też nie narzuci Ci tempa, w jakim powinieneś przyswajać kolejny materiał. Poliglotos dostosuje się do Twoich studiów i pracy. Liczbę lekcji dostosujesz wprost proporcjonalnie do czasu, którym dysponujesz.

Niezwykłą skuteczność gwarantuje innowacyjna metoda, pozwalająca rozumieć aż 80% tekstów w języku obcym. Co to oznacza w praktyce? Zrozumiesz ¾ prowadzonych konwersacji na poziomie komunikatywnym. Nieźle jak na 30 dni nauki, prawda?