Speakking – nowa platforma do nauki języków obcych

Nowa platforma do nauki języków obcych, Speakking, oferuje skuteczny i nowoczesny sposób na naukę języka bez konieczności korzystania z fiszek czy przestarzałych metod. Dzięki specjalnym ćwiczeniom i systemowi inteligentnych powtórek, zapamiętywanie słówek jest ułatwione, a komunikowanie się w języku obcym staje się możliwe już po 30 dniach nauki po 15 minut dziennie.

Speakking oferuje trzy poziomy nauki dla wymagających, które obejmują podstawowe, średniozaawansowane i zaawansowane słówka. Poziom podstawowy zawiera 1000 najczęściej używanych słów, poziom średniozaawansowany zawiera ponad 1500 słów podzielonych na 22 tematyczne bloki, a poziom zaawansowany zawiera specjalistyczne słówka z różnych dziedzin, takich jak marketing, prawo czy medycyna.

Speakking jest dostępny w wielu językach, w tym angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim i włoskim. Można korzystać z niej na komputerze lub laptopie, co umożliwia naukę w wolnych chwilach, np. podczas przerw w pracy czy oglądania filmów na YouTube.

Jeśli chcesz nauczyć się języka obcego szybko i skutecznie, warto rozważyć korzystanie z platformy Speakking. Znajomość nawet 3000 podstawowych słówek w języku obcym i sprawność w komunikowaniu się w języku obcym są już w zasięgu Twojej ręki.

Jeśli zawsze marzyłeś o tym, aby nauczyć się języka obcego, ale brakuje Ci czasu, albo chcesz się nauczyć nowego języka, ale nie wiesz jak zacząć i się do tego zabrać, lub po prostu chcesz poznać język obcy, ale nauka w szkole językowej nie jest dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem, platforma Speakking jest idealnym wyborem. Może być również odpowiednia dla osób, które już kiedyś uczyły się języka obcego i chcą go teraz odświeżyć lub szybko opanować podstawy, aby szybko zacząć rozumieć teksty w obcym języku.

Platforma Speakking pozwala dostosować liczbę wykonanych lekcji do swoich preferencji i zwiększyć skuteczność nauki. Dzięki niej szybko możesz opanować słownictwo, które pozwoli Ci rozumieć aż 80% rozmów w języku obcym. Płacąc za kurs na platformie Speakking, zapłacisz znacznie mniej niż za standardowy kurs językowy i będziesz mieć go zawsze pod ręką. Ucząc się na tej platformie, aktywujesz obie półkule mózgu, co pomaga w szybszym przyswajaniu poznanego materiału.

Po ukończeniu poziomu kursu na platformie Speakking, każdy uczeń otrzymuje certyfikat językowy. Certyfikat jest generowany imiennie i zaświadcza o poziomie znajomości języka obcego. To dodatkowy atut, który może być przydatny np. przy ubieganiu się o pracę lub podczas podróży za granicę.