Czemu nauka języka z książek i podręczników jest nieskuteczna?

Czemu nauka języka z książek i podręczników jest nieskuteczna?

Zapewne nie raz zadawałeś sobie to pytanie: dlaczego uczyłem się języka obcego przez kilka lat w szkole, ale mam wrażenie, że nic nie potrafię? Cóż, nie chcę Cię martwić, ale polski system nauczania jest strasznie przestarzały. Nauczyciele są wynagradzani mizernie i nie mają ani czasu ani ochoty na innowacyjne badania, które pomogłyby ulepszyć jakość nauczania.

Na szczęście metoda Poliglotos została stworzona przez praktyków nauczających języków obcych – lingwistów, kognitywistów i native speakerów. Poświęcili oni całe swoje zawodowe życie na badaniu, w jaki sposób możemy uczyć się szybciej i efektywniej. Tak oto powstała platforma Poliglotos, która pozwala nauczyć się języka obcego w 30 dni.

Poliglotos pozwala na:

  • Poznanie 3000 podstawowych słówek w języku obcym;
  • Sprawne komunikowanie się w języku obcym po zaledwie 30 dniach nauki;
  • Awans i zwiększenie swojej konkurencyjności na rynku pracy;
  • Nabycie nowych umiejętności i odmienienie swojego życia!

Poliglotos znacząco wyróżnia się również na tle konkurencyjnych aplikacji do nauki języków obcych. Niestety większość z nich została stworzona przez amatorów, a dobór słówek charakteryzował chaos.

Natomiast Poliglotos opiera się na naukowych odkryciach ostatnich lat. Metoda ta została stworzona w taki sposób, aby zaangażować dwie półkule mózgu, co umożliwia niezwykle szybkie przetwarzanie nowych informacji przez mózg oraz przeniesienie ich do tzw. pamięci trwałej. Równie ważne jest to, że potrzebujesz jedynie 15 minut dziennie, aby opanować język obcy w 30 dni i śmiało się w nim komunikować.

Wiem, co Cię interesuje – ile to kosztuje? Cóż, z pewnością niewiele, zwłaszcza w porównaniu do kursów szkół językowych, w których uczestniczy nawet kilkanaście osób naraz!

Platforma dydaktyczna Poliglotos wspierana jest inteligentnym systemem powtórek. A jeśli będziesz mieć trudność z zapamiętywaniem trudniejszych słówek, nasz algorytm doda je do powtórki na tak długo, aż je zapamiętasz. Pozwala Ci to mieć 100% kontrolę nad swoimi postępami.